Kształcenie jednoroczne w Tychach

Czym jest kształcenie jednoroczne?

Kształcenie jednoroczne to nowa jednostka w ofercie Szkół Żak, która obejmuje jednoroczne kursy realizowane w ramach Ośrodków Szkoleniowych Centrum Nauki i Biznesu Żak. To grupa kierunków, która daje możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych już w 10 miesięcy. Programy nauczania skonstruowane są tak, aby zapewnić kandydatom najbardziej aktualną i potrzebną na rynku pracy wiedzę. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców na co dzień praktykujących w swoich dziedzinach, ponadto zjazdy organizowane są w weekendy, co stanowi dodatkowy atut dla osób aktywnych zawodowo, które chcą zmienić profesję lub rozwijać swoje pasje i zainteresowania.  Ukończenie nauki skutkuje uzyskaniem wartościowego dokumentu: Zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodnego ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Kto może zostać słuchaczem?

Na kierunki jednoroczne, w ramach kształcenia jednorocznego może zapisać się każdy chętny po ukończeniu 18 roku życia. Na niektórych kierunkach, np. Agent celny lub Rejestratorka medyczna wymagane jest wykształcenie średnie, jednak nie musisz mieć zdanej matury. Zajęcia startują we wrześniu lub w lutym, nie musisz też czekać całego roku, żeby rozpocząć naukę

Jak się zapisać?

Zostanie słuchaczem na wybranym kierunku jednorocznym jest niezwykle proste. Wybierz miasto, w którym chcesz się uczyć i wypełnij formularz rejestracji on-line – jego wypełnienie zajmie Ci nie więcej niż kilkanaście sekund. W ciągu kolejnych 24 h skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.  Możesz także udać się osobiście do najbliższego sekretariatu szkoły Żak i dokonać rejestracji. Wystarczy tylko dowód osobisty!


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.