Harmonogram zająć podczas zjazdu w dniach 12-13 października br.

11.10.2024

Szanowni Państwo,

poniżej przekazujemy harmonogram zjazdu dla poszczególnych szkół i kierunków na najbliższy zjazd w dniach 12-13 października br. Uprzejmie prosimy o sprawdzanie aktualnych planów zajęć na naszej stronie w przeznaczonej dla Państwa Strefie Słuchacza.

W dniu zjazdu przy drzwiach wejściowych do szkoły, na parterze, na tablicy ogłoszeń, jak zwykle znajdować się będzie plan zjazdu. W dniu zjazdu do Państwa dyspozycji będzie również Dyrekcja Szkoły.

Jeśli będą Państwo potrzebowali załatwić cokolwiek w sekretariacie, na zjedzie (sobota) do Państwa dyspozycji będzie również osoba z sekretariatu. W związku z powyższym, w sobotę 12 października, sekretariat przy ul. Grota - Roweckiego będzie nieczynny.

Uprzejmie przypominamy o obowiązku potwierdzenia obecności na zajęciach własnoręcznie złożonym podpisem na przygotowanych listach obecności.