EGZAMIN ZAWODOWY ZIMA 2023

DEKLARACJE

9.9.2022

Informujemy, że Słuchacze, będący na ostatnim semestrach w Szkole Policealnej Aktywizacji Zawodowej oraz Szkoły Policealnej Opieki Medycznej, zobligowane są do żłożenia deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej 2023.

OBOWIĄZEK dotyczy:

• technik BHP - semestr 3

• technik usług kosmetycznych - semestr 4

• technik administracji - semestr 4

• opiekun medyczny - semestr 3

• florysta - semestr 2

• technik sterylizacji medycznej - semestr 2

Ważne:

Egzamin zawodowy jest obowiązkowy i jest jednym z warunków ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa. Nieprzystąpienie do którejś części egzaminu zawodowego skutkuje nieotrzymaniem świadectwa ukończenia Szkoły Policealnej na danym kierunku - należy przystąpić do obu części.

Termin składania deklaracji (dla wszystkich zdających):

Dnia 9 września 2022 r. mija termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2023 r. (dotyczy kwalifikacji jednoliterowych).

Dnia 15 września 2022 r. mija termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2023 r. (dotyczy kwalifikacji dwu - i trzyliterowych).