Zaprojektuj swój ogród pod okiem mistrza

Seria webinarów z Dominikiem Strzelcem

29.9.2020

Czy istnieje przepis na stworzenie idealnego ogrodu? Jak połączyć istniejące nasadzenia z nowymi roślinami i atrakcyjną ogrodową architekturą w jedną spójną całość, która będzie zachwycać Twoich gości. Jeżeli taki uniwersalny przepis istnieje to z pewnością zna go Dominik Strzelecki
– najbardziej rozpoznawalny ogrodnik w Polsce, autor wielu metamorfoz, które możecie podziwiać
w programach telewizyjnych o tematyce ogrodniczej. Szkoła Żak zorganizowała serię webinarów
z mistrzem ogrodnictwa, które pozwolą wam zdobyć wiedzę na temat projektowania ogrodów.

Starannie zaplanowany program podzielony na 5 spotkań to kompleksowa wiedza, dzięki której zaprojektujecie własny wymarzony ogród lub dowiecie się jak zaprojektować taki zielone zakątek swoim klientom. Jak wykorzystacie zdobyte umiejętności i wiedzę zależy tylko od was!

Przepis na ogród

Cykl spotkań został podzielony na 5 bloków tematycznych.

Proces aranżacji/projektowania ogrodu. Data 16.10. godz. 19:00

Na spotkaniu Dominik Strzelec podzieli się z kursantami ogólnymi informacjami na temat projektowania zieleni.
W trakcie godzinnego webinaru zapoznasz się z podstawowymi informacjami dotyczącymi procesu aranżacji ogrodu.
Dowiesz się, w jaki sposób krok po kroku, tworzyć projekt oraz jak wygląda praca projektanta zieleni.

Rozpoznanie terenu-rekonesans. Data 17.10 godz. 10:00

W trakcie spotkania dowiesz się jak przygotowywać dokumentację terenową, która jakością będzie odpowiadać najwyższym standardom. Dominik Strzelec wyjaśni jakie informacje powinny zostać zawarte w tego typu dokumentacji oraz jakie zalety
dla Ciebie jako projektanta ogrodu wynikają ze starannego przygotowania tej części realizacji.

Koncepcja zagospodarowania. Data 30.10 godz. 19:00

Spotkanie poświęcone będzie elementom składowym, które należy uwzględnić przy projektowaniu ogrodu. Wśród nich wyróżniamy m.in. przestrzeń zewnętrzną, motywy, światło, proporcje oraz wodę. W trakcie spotkania Dominik Strzelec zdradzi kilka trików tworzenia unikatowych koncepcji zagospodarowania terenu, dzięki czemu każdy ogród przemienisz w uroczy zielony zakątek.

Projekt prawie gotowy. Data 31.10 godz. 10:00

Na tym spotkaniu omówione zostaną szczegóły tworzenia projektu ogrodu. Dowiesz się jakie niezbędne elementy należy uwzględnić w procesie rozpisywania projektu oraz o jakich elementach nie możesz zapomnieć, aby móc się cieszyć eleganckim ogrodem, którego doglądanie nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

Materiał roślinny. Data 07.11 godz. 10:00

Crème de la Crème, czyli spotkanie na którym Dominik Strzelec wyjaśni zasady poprawnego dobierania roślinności do wcześniej przygotowanego projektu. W trakcie webinaru omówione zostaną także funkcje roślinności. Dominik Strzelec udowodni,
że rośliny nie tylko mają ładnie wyglądać – równie ważne jest ich zastosowanie oraz walory, których często nie widać na pierwszy rzut oka. Nie zabraknie także informacji o stylach, które wymagają od projektanta zieleni wyboru konkretnych rodzajów roślinności.

Kup pakiet i zapłać 250 zł

Każde ze szkoleń prowadzonych przez Dominika Strzelca to wyjątkowa okazja na zdobycie nowej wiedzy pod okiem doświadczonego mentora. Możesz zapisać się na dowolnie wybrane szkolenie (cena: 250 zł) lub zakupić wszystkie szkolenia
w pakiecie. Zapisując się na pakiet 5 spotkań do 30 września zapłacisz za nie 1000 zł, oszczędzając 250 zł.
Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!