Kurs RODO

21.5.2018

Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w kursie RODO – szkoleniu z nowych zasad ochrony danych osobowych.

• Wiążesz swoją przyszłość z pracą w administracji publicznej, ubezpieczeniach, służbie zdrowia?
  • A może po prostu chcesz mieć świadomość jakie dane osobowe musisz udostępnić, a których ujawnienia masz prawo odmówić?
  • Chcesz mieć wiedzę na temat ochrony Twoich danych osobowych?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) weszło w życie 24 maja 2016 r., stosowane i egzekwowane będzie od 25 maja 2018 r. W rozporządzeniu zawarto szereg nowych wymagań, które diametralnie zmienią podejście do ochrony danych osobowych, dlatego tak ważne jest, aby pracownicy odpowiedzialni za kwestie ochrony danych zostali odpowiednio przeszkoleni.

Cena: 200 zł
Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat.

Zapisy: Sekretariat Szkoły ul. Agrota Roweckiego 42 p.123 (I piętro)

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: